OTO KLİMA GAZI DOLUMU COLİUS-1000 WOW

Oto Klima Gazı Dolumu ve Fiyatları

Oto Klima Gazı Dolumu FiyatlarıAracınızdaki klimanın gaz durumunu belli aralıklarda kontrol etmeniz gerekir. Genellikle periyodik bakımlar yapılırken ihmal edilen bir durumdur. Oto klima gazı eksildiğinde  klimanızın soğutma veya ısıtma fonksiyonlarında zayıflama başlar. Araç klimanız görevini yerine getiremediğinden normalden daha fazla çalışarak enerji tüketir. Oto Klima Gazı Dolumu Şaşmaz Ankara da bulunan servimizden güncel indirimli fiyatlar için www.kurtayoto.com adresinden bilgi ve randevu alabilirsiniz. Oto Klima Gazı Dolumu ile birlikte Servimiz Klima dezenfeksiyonu ve polen filtresi değişimi gibi tamamlayıcı hizmetleri de vermektedir.

 

Oto Klima Gazının Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Aracınızın kliması soğutma yapmıyorsa öncelikle gaz durumu kontrol edilir. Sorun genellikle azalan gaz seviyesidir. Ancak oto klima soğutma yetersizliğinin başka nedenleri de olabilir. Aracınızdaki klima tesisatı borularında karlanma-buzlanma görüyorsanız oto klima gazı bitmiş olabilir. Aklınıza Araba Klima Gazı Neden Biter? Sorusu gelebilir. Söz konusu gazın bitmesi kısa sürede gerçekleşmez. Oto klima gazı üreten firmalar ürettikleri gazı çok uzun yıllar kullanılacak şekilde optimizasyonunu sağlarlar. Ancak oto klima tesisatında deformasyon varsa oluşan gaz kaçağı oto klima gazının bitmesine neden olabilir.

 

Klima Gaz Dolumu Nasıl Yapılır?

Servisimizde yeni model Oto Klima Gazı Dolumu cihazımıza aracınızın bilgisi girilerek işlem yapılmaktadır. Cihazla yaptığımız dolum işlemimizde araç klimasında bulunan eski gaz ve yağ tamamen boşaltılıp tekrar basılır. Aynı işlem manuel olarak da yapılabilmektedir. İşlem elle yapıldığında klima gaz dolumu kaput altındaki etikete bakılarak araç üreticisinin belirttiği miktar kadar dolum yapılır.

 

Klima Gazı Dolum Miktarları?